Nederlandse Kostuumvereniging

Extra bericht Algemene ledenvergadering en Antiek Textielmarkt op 7 maart

VERLOPEN - De Algemene ledenvergadering en de Antiek Textielmarkt gaan ondanks het coronavirus door! In de ochtend vindt de jaarlijkse ledenvergadering plaats. De markt is van 13-16 uur ook geopend voor niet-leden (toegang €5,-, ter plaatse betalen). We hanteren daarbij de RIVM-richtlijnen: geen handen schudden, nies/hoest in uw elleboogholte, pas altijd handhygiëne toe, vooral voor u iets eet, gebruik een wegwerpzakdoek, zit zo min mogelijk aan uw gezicht (ogen, neus en mond).


Programma
10.00-16.00         Antiek Textielmarkt open voor de leden
11.00-12.30         Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering
12.30-14.00         Lunch
13.00-16.00         Antiek Textielmarkt en middagprogramma open voor leden en andere belangstellenden
13.45-14.15         Lezing  Merklappen, een collectie begonnen in de 19de eeuw door mijn bet– bet-overgrootmoeder door Marijke Kingma- Planten.
15.15-15.45         Lezing (herhaling)
13.00-16.00         Demonstraties, presentaties, adviezen, informatie, verkoop etc.
16.00 uur             Sluiting en opruimen

Locatie en bereikbaarheid
Sociaal Cultureel Centrum ‘De Twee Marken’, Trompplein 5, 3951CR Maarn ( tel 0343-442706) ligt op loopafstand van het NS-station. Bij het station is een lift. Met de auto, komend vanuit Arnhem de afslag Maarsbergen nemen (afslag 22) daarna richting Maarn. Vanuit Utrecht afslag 21, Maarn/Doorn. Er is bij ‘De Twee Marken’ parkeergelegenheid. Tevens is er een parkeerterrein naast de school achter het SCCentrum. Mocht dit ontoereikend wezen: let dan op de plaatselijke verbodsbepalingen buiten het terrein!

Meer gedetailleerde info vindt u hier.