Nederlandse Kostuumvereniging

World Lace Congress 2018 in Brugge

Het World Lace Congress 2018 zal plaats vinden in Brugge. U kunt in augustus twee weken lang genieten van een ware 'lace experience'. Behalve een driedaags congres zijn er tentoonstellingen, een kantmarkt en workshops. Zelfs een kantreis langs belangrijke Belgische kantcentra behoort tot de mogelijkheden.


Het Wereldkantcongres Brugge 2018 wordt een voltreffer. Het schitterende programma zal kantliefhebbers uit de hele wereld aantrekken. Brugge is immers het Mekka van de kant. Het wordt ook een stijlvol en gevarieerd kantgebeuren.
Het programma ziet er in het kort als volgt uit:
Workshops: 13 – 14 – 15 – 16 augustus 2018. Er zijn 11 workshops, die ingaan op de verschillende soorten kant
Congres: 17 – 18 – 19 augustus 2018. In Brugge zijn tijdens het congres tal van tentoonstellingen te bezoeken. Prachtige ongekende collecties worden ontsloten en in unieke locaties geëxposeerd.
Kantmarkt: in Brugge is tevens een exclusieve en zeer uitgebreide kantmarkt, locatie: de Stadshallen
Kantreis: 20 – 21 – 22 – 23 – 24 – 25 augustus 2018. De volgende steden worden bezocht: Binche, Kortrijk, Ieper, Aalst, Temse, Antwerpen, Leuven, Sint-Truiden, Liège, Sint-Pieters-Leeuw en Brussel. Klik hier voor meer info.
Wedstrijd: “Dreams in dimensions 25-25-25”. Iedereen kan werk inzenden. Voor meer info en inschrijven klik hier.
Kunstboek: Naar aanleiding van het World Lace Congress in Brugge (2018)
zal Martine Bruggeman een interessant en mooi kunstboek “Lace in Flanders” publiceren over de kant in Vlaanderen.

Uitgebreide informatie vindt u op de website van het congres.