Nederlandse Kostuumvereniging

Truus de Kanter en Joke van Egten exposeren in ResTSpect

Deze duo-expositie met werken van Joke van Egten en Truus de Kanter werd geopend op zondag 3 februari in Galerie de Roos in Tilburg en is ieder weekend te bezoeken t/m zondag 27 februari. De titel verwijst naar het uitgangspunt van deze tentoonstelling. Wat van textielresten overbleef, bood nieuwe kansen voor een creatief tweede leven. Zowel Joke van Egten als Truus de Kanter hebben op bijzondere wijze vorm gegeven aan deze transformatie. De gebruikte stoffen zijn omgewerkt tot fraaie wandkleden.


Joke van Egten is beeldend kunstenaar, docent kunst- en textielgeschiedenis en beeldende vorming.
Truus de Kanter is in 1969 afgestudeerd als danspedagoog, werkte vele jaren met een poppentheater en is sinds 2000 actief met kostuumontwerp en de uitvoering daarvan.

T/m 27 februari op zaterdag- en zondagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur en in overleg.

truusdekanter.nl
GALERIE DE ROOS
Veldhovenring 25
5041 BA Tilburg
telefoon: 013-543 65 41
www.galeriederoos-tilburg.nl