Mooie samenwerking tussen Modemuze en Volkskrant

Modemuze zet samen met de Volkskrant de modegeschiedenis op een bijzondere manier op de kaart. In de serie ‘Voorlopers’ in de zaterdageditie van de Volkskrant bespreekt journalist Wieteke van Zeil een opvallend modedetail van een outfit gedragen door een (wereldwijd) bekend persoon. In samenwerking met Modemuze duikt zij voor de zomerserie 2017 het depot in samen met conservator Annemarie den Dekker (Amsterdam Museum). Daar bespreken zij de geschiedenis en betekenis van significante kostuumdetails.
Modemuze publiceert daarnaast elke week een themapagina die aansluit bij het artikel ‘Voorlopers’. Zo worden hedendaagse modeverschijnselen letterlijk in het verleden geplaatst. Dit keer is het thema: pofmouwen. Klik hier voor het artikel in de Volkskrant.