Excursie naar ‘Frank Govers – The Power of Style’, Stadsmuseum Veenendaal, woensdag 18 februari 2026
We bezoeken in Stadsmuseum Veenendaal de tentoonstelling Frank Govers – The Power of Style
Govers’ couture staat bekend om de flamboyante kleuren, royale stoffen en fijne borduursels, geïnspireerd door de wereld om hem heen. De expositie belicht het ambacht van haute couture: van eerste schets tot handgemaakt meesterwerk. Er worden stukken getoond uit privé collecties van nabestaanden, aangevuld met bruiklenen uit het Kunstmuseum.
Overigens, het Stadsmuseum Veenendaal toont permanent ook waar Veenendaal bekend om was: de wolindustrie: Scheepjeswol, Hollandia, VSW, Frisia, Nevada. Dit is niet inbegrepen bij de rondleiding.
Programma
12.45 uur ontvangst in de hal Stadsmuseum Veenendaal
13.00 uur rondleiding door een museumgids .
Adres:
Kees Stipplein 76 3901TP Veenendaal
Bereikbaarheid: Zie site museum voor OV.
Er kunnen maximaal 15 deelnemers mee.
Kosten
U dient zelf bij de Museumbalie een entreekaartje te kopen of te ontvangen. Museumkaart wel geldig, Vriendenloterij niet geldig.
De kosten voor de rondleiding kunnen ter plaatse bij Wille worden voldaan:
€ 10,- introducés € 13,- .
Gaarne gepast cash betalen, geen pin mogelijkheid.
Aanmelden
Opgave en afmelden tot 11 februari 2026. Bij later afmelden ontvangt u alsnog een nota. Om administratieve redenen zijn wij genoodzaakt € 2,50 extra te berekenen.
expositie Frank Govers